| CeaCuMasca a întrebat:

Consideri că Michael Jackson depășea limitele decenței pe scenă? Ți se pare că mișcările de dans și manifestările lui sunt echivalente cu niște gesturi obscene? De ce (nu)?

5 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Nu! Pentru ca a declarat ca el este ''sclavul ritmului'' si ca aceea miscare{din Billie Jean} se intampla involuntar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand ce se intampla acum pe scena, nu! Cu siguranta nu! Ai vazut-o pe Corina ce fel face?

| adelaadelaadela a răspuns:

E macar nu e in pielea goala...

| Sebby a răspuns:

Daca ceea ce face el se numeste obscenitate sau ca depasea limita decentei atunci cele/cei din ziua de azi ce fac? straight face Nu, in niciun caz nu, pur si simplu a fost perceput asa pentru ca in secolul in care el se lansa asta era ceva nou, neintalnit si atunci parea intr-un anumit fel. Pune un video de la un artist din Romania, gen Andreea Balan, cu un concert de'al ei si un concert de'al lui Michael si intreaba.ti bunica/bunicul. Care e obsen oare sau care depaseste limita decentei?straight face

| ElenaMaria003 a răspuns:

Michael Jackson nu a fost un perverswinking pur si simplu cand dansea, citesc din el: "este sclavul ritmului". Michael era sexy prin dansurile sale! Oricum pe scena se transforma si in viata reala era un timid laughing love struck Priveste artistii din zilele de azi...o pot da spre exemplu chiar pe Madonna, care la un concert, din dorinta de a atrage atentia si-a cam infuriat fanii.