| anonim_4396 a întrebat:

Am de facut un proiect pentru scoala despre o persoana pe care o admir, careia ii admir munca, si m-am gandit la Michael Jackson. De aceea, am nevoie de cat mai multe pareri: ce admirati la el, ce nu va place la el, gusturile lui in materie de moda( pentru ca a influentat foarte mult lumea modei), miscarile de dans, vocea lui inconfundabila, si ca o incheiere, de ce considerati voi ca este Regele Muzicii Pop! Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| XMirunaAX a răspuns:

Pai,a fost o vedeta cu o voce de neinlocuit, apoi gusturile lui in materie de moda sunt bune, ii admir coregrafiile, videoclipurile dar mai ales vocea lui superba.Eu consider ca este un ''rege'' al muzicii pop, in adevaratul sens al cuvantului