| bogdytzu a întrebat:

Cum pot vedea ce am cautat acum 2-3 zile pe youtube? si ce melodii sau ascultat?

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Daca ai cont facut pe youtube da click pe numele contului (in dreapta sus langa locul unde tastezi pentru search) si iti vor aparea mai multe ferestre (Fvourites, Watch later, Likes, History, s.a.). Tu da click pe History si iti vor aparea toate video-urile pe care le-ai vizionat.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te duci la istoric, adica deschizi firefox (din coltul stanga, sus), dai la istoric, apoi la "arata tot istoricul" si la urma alegi dintre azi, ieri, ultimele 7 zile, luna asta. Cauti acolo si deschizi unde-ti amintesti, daca nu, iei pe rand fiecare deschidere...