| IzziRus a întrebat:

Cum sa ajung sa o cunosc pe Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| alexaaaaa15 a răspuns:

laughing e o gluma?
oricum...nu cred ca ai sanse. Ai putea sa(daca ai o voce foarte buna) sa muncesti, sa dai si sa iei ceva castinguri pana cand oamenii o sa te cunoasca in tara, si apoi ai sa muncesti sa ai si o cariera internationala(atunci nu cred ca o sa te mai intereseze Gaga) sau ceva mai sigur: ai putea sa mergi la un concert de al ei si tu o sa o vezi, dar ea nu o sa te cunoasca. Ai putea dor sa iti imaginezi cum ar fi daca te-ai intalni sau nuj....nu e usor. si eu as vrea sa o cunosc pe P! nk.
succeshappy
funda?:S

1 răspuns:
| medeelyna a răspuns:

Du`te la un concert de`al ei happy si acolo o sa gasesti tu o modalitate sa fi "face to face" cu ea. nu conteaza ce faci dar dar tot ce trebuie este sa vrei!happy succes!