| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa descarc muzica?

19 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, printr-un program numit ares, e foarte bun, poti descarca e gratis fara problema, scrii artistul si melodia, si iti aparehappy, le descarci foarte usor...programul ii iei de pe net, intri si scrii acolo Ares si il descarci.

| Sabwy a răspuns:

Fisierulmeu.ro intra scrii piesa +interpretul ..Bafta

Răspuns utilizator avertizat
| dizzyizzy a răspuns:

Ii spui sa se coboare la tinewinking

| . a răspuns:

StrongDC++, eMule, SoulSeek, bloguri... n-ai de un' sa downloadezi ce vrei cand netu' e plin de pornaraie si piraterie (filme, muzica, etc etc)?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am alta solutie!

uite aici un site muzica-mp3.versuri-versuri.ro

eu de acolo descarc ce muzica vreau!

nu sunt virusi, gasesti ceea ce vrei si in plus este GRATIS!

incearca si sa-mi zici si mie cum este?!

Cu placere... Sper ca ti-am fost de ajutor.

pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tarkan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tarkan

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai intri pe fisierul meu si dai cauta fisiere si scrii artistul+numele melodiei si o descarci...bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt bune de nimic raspunsurile voastream incercat si nu meg deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe un telef.allview l life

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa descarc muzica cu strong...am urmat toti pasii, dar cand caut, nici-un rezultat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandra stan mr saxobeat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa descarc muzica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte simplu sa descarci

| pem a răspuns:

Salut numele meu este Emenuel. pentru inceput intra pe www.fisierulmeu.ro apoi scrie melodia dorita la cautare rapida. se va incarca o alata pagina de net. in acea pagina daca dai mai jos iti da melodia. dai clik pe melodie si astepti. acolo apesi pe download. se mai face o alta pagina si din acea pagina iti alegi situl de downladare. si se va downlada singur!