| petre_3949 a întrebat:

Cum sa-mi fac o voce mai groasa? Sunt barbat si am o voce ca de femeie! Va rog sunt disperat! Vreau sa fiu solist dar nu ma ajuta timbrul vocal, totul suna bine dar parca canta o femeie! Este o problema foarte serioasa pentru mine!

2 răspunsuri:
| CatalinLp a răspuns:

Apuca-te de fumat, de baut, carne multa, sport putin de preferat 18 ore la TV din 24 si o sa ai o voce demna de tinewinking ( Nu trebuie sa-ti fie rusine de vocea ta, poti sa ai succes happy ) Bafta!

| SmoK_8275 a răspuns:

Asta e o prostie chestia cu FUMATUL decat daca te mananca-n cur. Du-te la sala si trage de fiare si o sa se modifice si vocea odata cu musculatura CREDEMA stiu ce vorbescwinking SUCCES funda?