| mymy a întrebat:

Cum se numea o melodie care a fost cantata la povestiri de noapte mai de mult si era in greaca refrenu (fata blonda si parca alexandra sau cristina nu stiu sigur) PS funda!

Răspuns Câştigător
| MMadalina02 a răspuns:

Singura pe care am vazut-o la povestiri de noapte este Xonia cu my beautiful one.
Da' nu era in greaca.singura blonda care are acum recent o piesa in greaca(Nu toata) este Alessia cu Boro Na Sou Po
Deci nu stiu despre care vorbesti.thinking

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Alessia Boro Na Sou Po

| mymy explică:

A doua stiu ca nu toata ca am zis ca numa refrenu' mersi mult happy :*

| stefy_3162 a răspuns:

Alessia Boro- Na Sou Po.sigur