| Criss1105 a întrebat:

Cum se numeste cantareata care a murit acum cativa ani fiind insarcinata intr'un accident de masina? cea care avea melodia aceea cu versurile " ca un actor grabit care pleaca dupa ce piesa a luat sfarsit"(bine nu stiu prea bine versurile) dau fundita :*

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Laura Stoica. Un om extraordinar.

| antonia09 a răspuns:

Daca nu ma insel se implinesc acum in februarie 2-3 ani de cand am pierdut o mare voce din lumea muzicala romaneasca.
Laura Stoica se numara printre artisitii pe care ii ascult cu placere.

| adydassler a răspuns:

Stoica Laura...winking

cami
| cami a răspuns:

Laura Stoica, a murit in 2006, in martie, pe 9. (n-am cum sa uit data asta, dar nu pentru ca ar fi murit ea ).

| madycoco a răspuns:

Laura Stoica ...Pacat de ea. Stiu ca a murit cand am dat eu simulare la geografie pentru testarea nationala. sad

| andrei_8327 a răspuns:

Laura Stoica-"Un actor grabit"

| teonamaria a răspuns:

Laura stoica... dar incearca mel., laura stoica-mai frumoasa

e superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura stoicahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura Stoica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura Stoica, a murit dupa ce a plecat de la un spectacol de la noi din oras. Damn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura stoica

| pau2009 a răspuns:

Laura Stoica
si piesa se numeste UN ACTOR GRABIT

| ::::Diana::::: a răspuns:

Laura Stoica

| me9530 a răspuns:

Laura Stoicahappy

| andreia_8426 a răspuns:

Laura stoica
o adevarata voce
a murit intr-un accident cu masina intr-o curba periculoasa era in masina cu sotul ei si mai era si insarcinata in citeva luni
pacat de ea avea viata inainte era tanara

| ivona22 a răspuns:

Cantareata se numeste Laura Stoica, iar melodia "un actor grabit" happy

| cornuletz12 a răspuns:

Laura stoica