| orlando_7324 a întrebat:

Cum se numeste filmul ala in care o sa joace Sterling Knight si el o sa fie o vedete urmarita de paparazzi care o sa fie pe Disney Chennel.

49 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Starstruck se numeste, gasesti aici trailer-ul:
http://www.youtube.com/watch?v=utpNUyFTsdQ, si aici gasesti melodia Starstruck: http://www.youtube.com/watch?v=rOuErtbjslY&feature=related.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Se numeste intalnire cu un star big grin Cat despre fata acea nu stiu cine ethinking

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Intalnire cu un star.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Maggie Castle as Sara Olson

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Deci filmul se numeste startruck = intalnire cu un star.
Danille Campbell(Jessica Olson) de fapt este fata pe care Sterling Knight (Christopher Wilde) a lovit-o cu usa si care nu il supoarta, dar fata care il iubeste pe Sterling Knight (Christopher Wilde) se numeste Maggie Castle(Sara Olson).

| Kate21 a răspuns:

Starsuck -,, Intalnire cu un star"
uita aici o mel cantata de el : http://www.youtube.com/watch?v=rOuErtbjslY&feature=related care poarta numele filmului
si fata este Danielle Campbell

| Baiaaanca a răspuns:

Filmul se numeste" Intalnire cu un star " dar in engleza" Starstruck";
iar pe fata care e indragostita de Sterling Knight o cheama Danielle Campbell
sper ca te-am ajutat;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Starstruck_%282010_film%29

| orlando_7324 explică:

Si cine e fata aia de care e indragostit Sterling.

| orlando_7324 explică:

Mersi!

| andresmessi1987 a răspuns:

Starstruck

| laura810 a răspuns:

Starstruck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalnire cu un star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalnire cu o vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Startruk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Star struck se numeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind e filmul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

StarStruck.In Romana Intalnire cu un star. Fata este Jessica Olson care in realitate o cheama Danielle Campbell. Dar de fapt dupa ce a vazt cine era cu adevarat Cristopher Wilde care il cheama Sterling Knight s-a indragostit de el. Dar sora sa Sara Olson care o cheama Maggie Castle era cea obsedata de el.Jessica nu-l suporta, pana a vazt cine e cu adevarat.StarStruck incepe azi la ora 19:00.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalnire cu un star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Star struk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

StarStruk
dar cum se numeste cantecul ala care la scris cristopher pentru Jessica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Star struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

StarStruc pe engleza si Intilnire cu un star in romina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intalnire cu un star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste intalnire cu un star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Starstruck sau intalnire cu un star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

StarStuck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Star struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Startruck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe romana se zice ( Intalnire cu un star) sau pe engleza (StarStruck).