| Eღilia62 a întrebat:

Cum se numeste melodia aia faina in care versurile sunt ceva de genu rumba...sexy si zice ceva in spaniola.Nu e lenta e de dansat si are un ritm fain.

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Pitbull-I Know You Want Me
http://www.youtube.com/watch?v=E2tMV96xULk
Baftă!

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Pitbull - I know you want me? :D

http://www.youtube.com/watch?v=E2tMV96xULk

| Eღilia62 explică:

Nu nu e aia cu pitbull, e altceva sigur, dar nu o gasesc nicaieri.

| Eღilia62 explică:

Spune sexy lalalalala sexy lalalala si to asa si rumba nu stiu cum.(la chestiile cu lalala zice ceva in spaniola)

| Mehh a răspuns:

Cred ca melodia pe care o cauti este : pittbul:I know you want me(calle ocho). Nu stiu sigur, dar asa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da dac iti trebuie suna sau pune anunturi pe stilchi happybig grinbig grinbig grin

| Roxytza_1134 a răspuns:

Cumva pitbull- i know you want me?

| vanessa_8232 a răspuns:

Cred ca se numesteI Know You Want Me si ii cantata de Pitbull...nu sunt sigurabig grin