| cacvaca a întrebat:

Cum se numeste melodia aia suspecta din Curaj cainele fricos, episodul "Fred ciudatul"? laughing. Ceva gen " Lalala lala lalaaa"

1 răspuns:
| vegeta a răspuns:

Te uiți la terminarea filmului si ai văzut ca apare scrisurile alea la orice film care se termină de scrie actori regizori etc. Ei bine tot acolo trebuie sa scrie si cum se numește melodia iat tu trebuie sa te uiți pe net la filmu respectiv sau sa-l descarci tot dp net asta cum tio veni tie mai bine si paurma il dai acolo la sfârșit paurma urmărești cu atenție si pui pe pauza ca sa înțelegi tot ce scrie si normal ar trebui so găsești paurma dai pa youtube si vezi sau mai cauți pe Google poate o găsești si acolo cu altceva nu te pot ajuta pentru ca eu nu am văzut acel film dar sper sa o găsești asa cum ti-am zis eu!