| andreiuuutza a întrebat:

Cum se numeste melodia asta si cine o canta?
http://www.azmp3.ro/9272/Deejay+Zota+-+Get+your+hands+up +2010.html

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pffffff... din pacate inca nu am ajuns la facultate -.-' asa ca ma tem ca nu-ti pot raspunde concret =/. Dar dupa 30 de minute de gandit incontinuu mi-am dat seama de ceva '.'... CINEVA o canta. ___.

| Farcas a răspuns:

Deejay Zota-Get your hands up laughing

| EternalColor15 a răspuns:

se numeste Get your hands up si o canta Deejay Zota big grin

| NimeniCuActe a răspuns:

Incredibil rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing lol laughing glumesti nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://medicalnewspro.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj rynno si sylvia - stereo! melodia de pe fundal :)

http://www.azmp3.ro

| andreiuuutza explică:

Pentru domnii si domnisoarele care nu stiu raspunsul, ii rog sa se abtina.

| sofia_kiss a răspuns:

Pai care melodie pentru ca si la link-ul postat de tine scrie si pers care canta melodia respectiva.