| mermadia a întrebat:

Cum se numeste melodia de la genericul cu michael jackson de pe mtv?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

E consider ca e mai degraba o compilatie instrumentala, fara nume, a melodiilor lui, un fel de mix, editat de cei de la MTv.Si eu caut acelasi lucru.

6 răspunsuri:
| Larette a răspuns:

Michael Jackson-Billie Jean?

| mermadia explică:

Nu, fetelor...aia care o dau cand se termina cate o melodie sau apare publicitatea. unde-l "picteaza" in rosu, alb si negru.atat! nu e vreo melodie pe care s-o fi auzit la el...

| OnWeed a răspuns:

Nu m-am mai uitat pe MTV de ceva timp dar cred ca este Smooth Criminal big grin

| asdgfhresry a răspuns:

This is it?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la varianta instrumentala a melodiei Billie Jean;).
http://www.youtube.com/watch?v=ek22iC9mw1w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adina, asta cred ca e, Billie Jean instrumentalwinking.