| bristanescu a întrebat:

Cum se numeste melodia de la începutul videoclipului? De la începutul serialului o caut. (pian și vioara)
Dau funda! ????
https://youtu.be/dh4W4jmQOYw

1 răspuns:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

E melodie facuta de cei care se ocupa de coloana sonora a serialului special pentru acel serial. Nu ai s'o gasesti. Doar daca apare "Scrisul" la sfarsitul episodului, unde, in filmele de cinema apare tot, inclusiv numele pieselor din film. Dar cum nu m-am uitat si nici n'am sa ma uit vreodata la acel serial, n'am de unde sa stiu