| DeeaLove08 a întrebat:

Cum se numeste melodia de la reclama la cafea iacobs? cu copilul ala care iese cu borcanul cu aroma de cafea si il vede pe mos craciun pe sanie etc... cred ca stiti despre ce e vorba! dau fundita daca imi dati numele melodiei si un link de pe youtube unde sa ascult!

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

Dean Martin sau Frank Sinatra-Let it snow:X http://www.youtube.com/watch?v=aQzlJRjXSGY

4 răspunsuri:
| monykue a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE melodia se numeste LET IT SNOW de DEAN MARTIN funda :DDDD?

| monykue a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE melodia se numeste LET IT SNOW de DEAN MARTIN funda :DDDD?

| monykue a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mN7LW0Y00kE melodia se numeste LET IT SNOW de DEAN MARTIN