| Tini18 a întrebat:

Cum se numeste melodia de pe fundal de la asta http://www.youtube.com/watch?v=mzSHt1F4oro de la minutul 24:51 pana la 25:24?
FUNDA :D

1 răspuns:
| SweetChild1 a răspuns:

Scuze că nu știu cum să îți răspund la întrebare. Dar de ce, la naiba, toate fetele din ziua de azi sunt înebunite după Violetta, cum odată erau după Hannah Montana. Serios acum, parcă a-ți fii niște roboți cu aceleași gusturi. Cred că, de exemplu Avenged Sevenfold e ceva de pe altă lume pentru voi. Scuze din nou și să știi că am spus asta doar din punctul meu de vedere de fată.