| missouri a întrebat:

Cum se numeste melodia de pe fundalul telenovelei " Fructul oprit" difuzat pe Acasa TV? Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| SweetGirl_1668 a răspuns:

Simplu. Reik si Maite Perroni-Mi pecado... funda? :X O seara minunata! :*

4 răspunsuri:
| missouri explică:

Nu, nu e asta.happy
Asta e de la Impreuna pentru. totdeauna.
Eu vreau d la telenovela "Fructul Oprit" in care joaca Maite Perroni.

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Alejandro Fernández - Mañana Es Para Siempre

http://www.youtube.com/watch?v=ONVle7BjPw4

Funda? xD

| deewtzycka a răspuns:

Alejandro Fernández - Mañana Es Para Siempre e misto mel:X

nu cred ca primesc funda, corect?sad

| Firisciac_Mihaela_1990 a răspuns:

Melodia se numeste Mi pecado este simplu daca v-ati uitat la filmul asta dfe ce nu ati stiut cum se numeste melodia, bine nu ma intereseaza dar se numeste Mi pecado.