| ralluca15lp a întrebat:

Cum se numeste melodia din pariu cu viata care o canta anca in episodul de azi?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-ti mai amintesti niciun vers? Nu de alta, dar poate putem sa te ajutam si noi cei care nu ne uitam la idiotenia aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e doar un cover jalnic făcut după o melodie bună, cel mai probabil de prin anii '80. Melodie pe care, dacă ţi-aş fi arătat-o înainte de serial, ai fi spus că e naşpa.
Prin urmare, nu meriţi un răspuns relevant.

| ralluca15lp explică (pentru CautNume):

Stiu ca e idiotenie eu nici macar nu m-am uitat la ea ...sormea a dat tv acolo si am auzit melodia din intamplare

| ralluca15lp explică (pentru anonim_4396):

Vrei sa spui ca sunt una din idiotii aia de fani lala band? si asta doar pentru ca am auzit o melodie care mi-a placut... eu nici macar nu m-am uitat la serial doar am auzit-o si atat...si cum adica nu merit un raspuns? vezi cam faci discriminare

| Aneurysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudat faptul că ăia d-acolo fac cover la piese chiar mişto (făcură şi la Smells like teen spirit), dar sunt naşpa. Şi muzica pe care o au ăia în general e la fel, că le-o aud la publicităţi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aneurysm):

Smells like teen spirit? Sacrilegiu...