| VadSuneteAudCulori a întrebat:

Cum se numeste melodia pe care au dansat Baletul dansez pentru tine la dansul in ploaie?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Nu stiu exact daca vorbim despre aceeasi melodie, dar cred ca se numeste It's Raining Men si o canta Geri Halliwell
http://www.youtube.com/watch?v=9tio-YWTBHo

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Si mi-e mi-a placut f. mult acea melodie, dar n-am reusit sa aflu cum se numeste sau cine o interpreteaza. Aceeasi melodie era anul trecut la reclama cu iaurtul Yoplait.

| robert48 a răspuns:

Salutare! Piesa este Lady Gaga - Speechless. O seara placuta!

| Pisica_6524 a răspuns:

Exact intrebarea asta am vrut sa o public si eu. Dar ai fost tu prima.Haideti oameni buni cu raspunsurile ca vreau sa stiu. Eu sunt fata si am 13 ani, daca mai vrei sa vb trimite-mi un mesaj privat cu id tau de mess. pup:X.

| MusicMakesMeFreeXD a răspuns:

Vezi daca e asta
Swedish House Mafia - One (Your Name)
http://www.youtube.com/watch?v=PkQ5rEJaTmk
nu am fost atenta la emisiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sade-Soldiers of love

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Swedish House Mafia - One