| Llewis a întrebat:

Cum se numeste prima melodie din videoclipul asta https://www.youtube.com/watch?v=csCEB7-UVqk nu o gasesc nicaieri,poate stie cineva, mersi.

1 răspuns:
| Mayhem666 a răspuns:

Videoclipul a aparut abia acum doua zile, si in foarte multe din comentarii oamenii cereau numele melodiei, deci banuiesc, ca o sa apara prin comentarii ceva mai incolo, sau o sa o puna in descriere cei care au facut videoclipul, daca nu ai rabdare, poti sa incerci sa aflii cu Shazam, daca nici asa nu poti, atunci eu nu stiu ce sa fac mai mult de atat, am incercat sa o caut in disperare, ca sa pot sa te ajut, si mai ales ca imi place si mie foarte mult, dar nu am reusit. Poate reusesti sa aflii. Bafta!