| scully a întrebat:

Cum se numeste reclama aia de la Orange in care doua gemene deschid niste cadouri si fac cu mana la 2 baieti?big grin
FUNDA!love struck

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Caro Emerald - Back It Up
Http://www.youtube.com/watch?v=evW6HNnyxyY
Baftă!

7 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Caro Emerald Back It Up

| scully explică:

Ma roooog, melodia
va dati voi seama :L

| Kikiii_5199 a răspuns:

Reclama sau melodia?

| PriiNcess a răspuns:

Caro Emerald – Back It Up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Back it up-Caro Emerald

| Cryme a răspuns:

Hmmm...interesant. Pe TPU au pus aceasta intrebare vreo 5 useri, insa, nimeni nu a intrebat: ''A aparut o reclama la Orange cu doua gemene. Are cineva ID-urile sau numerele de telefon ale celor doua?''...si in legatura cu intrebarea pusa de tine., nu mai are rost sa-ti raspund, ca oricum ti-au raspuns ceilalti useri.
Peace. I'm out.