| Ionut_Pavel_1993 a întrebat:

Cum vi s-a parut faptul ca Salvatore Ganacci a introdus live in set-ul sau de la NEVERSEA...o manea?

Răspuns Câştigător
| Dianatips a răspuns:

Dacă știi ce fel de dj e Salvatore Ganacci și ce dus cu pluta e.mi se pare amuzant. Deși nu am ascultat manele niciodată.

4 răspunsuri:
| Ionut_Pavel_1993 explică (pentru Dianatips):

Daca ma intrebai acum o saptamana de Ganacci ziceam ca prefer carbonara... dar, cine suntem noi sa judecam munca omului de atatia ani...

| aXy99 a răspuns:

Vad ca ignorati total faptul ca dupa minutul ala de manea a pus Livin' On A Prayer de la Bon Jovi I don't want to see

| AC4S4 a răspuns:

Se potrivea maneaua acelui festival... e la fel de multa cultura.

| Ionut_Pavel_1993 explică:

Ar trebui sa fim mandri, a fost un gest frumos din partea lui, noi nu stim prea multe despre cum se mixeaza muzica si cu atat mai mult despre a face show la nivel de platou cu atatia oameni, haide-ti sa fim rationali. si da, pana la urma e neversea nu sunwaves, sau picnicfonic. all the best