| cristi202 a întrebat:

Dive - Salvatore Ganacci (feat. Enya & Alex Aris), inceputul melodiei e original sau e preluat de la alta melodie. Daca e preluat, dupa cum mi se pare mie, care e acea melodie?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Mario Winans feat. P. Diddy - I don't wanna know

| cristi202 explică (pentru RS4):

Multumesc mult! Asta era! Imi place la nebunie, insa niciodata nu am stiut cine o cinta, si nici numele ei happy. Dar si cele doua variante, de pot sa le spun asa, sunt faine

| RS4 a răspuns (pentru cristi202):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor! happy

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Sau The Pirates feta. Enya, Shola Ama & Naila Boss - You should really know