| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare melodia aceasta.:X ascultati pana la capat :)

http://www.youtube.com/watch?v=mLqHDhF-O28&ob=av2e

Răspuns Câştigător
| AndreitsSza a răspuns:

Foarte frumoasa, chiar imi place! happy Funda?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cam soft,imi place mai mult stilul vechi al trupei, cu riffuri mai puternice, dar nici asta nu e rau.Imi place mult videoclipul, dar freza lui Jared e foarte gay aici.O fi rock, dar asta e rock de incepatori de aia la primele melodii.Asculta de la ei The Story, R-Evolve si Buddha for Mary daca vrei ceva material adevarat si puternic de la 30STM.winking

| Àηđяεëa a răspuns:

Si ...ai mai obtinut o funda laughing

| AndreitsSza a răspuns:

O ascult acum in fiecare zi! :* Multumesc pentru funda :*! :X