| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare vodeoclipul "Americandrim"? Adica mie imi place melodia, dar videoclipul mi se pare cam slabutthinking

Răspuns Câştigător
| C1p1 a răspuns:

Melodia e tare :XXX si clipu... dar nu chiar big grin
hai de la mosu da o funda laughing

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mei nu-mi place nici videoclipul, nici melodia nu mi se pare asa frumoasa

| Fllorentina a răspuns:

Melodia ii bestiala:X
videoclipul ii la fel :X
adica ma rog, ii normal,, si mai ales ca versurile melodiei vorbesc despre "prostia " romaneascathinking un alt videoclip mai bun ca actualu nu cred ca ar fi putut face :*
big hug
Craciun FERICIT!

| scully a răspuns:

Mie imi place si clipu si melodia dar ma asteptam la ceva mai mult de la Puya. phbbbbt

| ALEXme_4367 a răspuns:

Videoclipul e f marfa regizat
sunt niste lucruri acolo de finete de detalii f smechere

| TheDevilIsHere a răspuns:

Mie`mi place pentru ca cam asta ar trebui la asa o melodie nu? ce`ai vrea un videoclip fain si colorat[daca n`ai obs.videoclipu e alb`negrubig grin] si vesel la o mel care arata prostia omeneasca, si-->pe noi

| iulian13 a răspuns:

Cam asa zic si eu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O porcarie si melodia si videoclipul