| Pustii a întrebat:

Cunoasteti niste site'uri bune pentru descarcat muzica care o vreau?

8 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Eu am un program foarte bun de luat muzica, poze, filme, programe, etc (si se iau foarte repede, de 10 ori mai repede decat de pe net) se numeste LimeWire dar e ultima versiune.ai putea sa iei si tu programul pentru ca te ajuta foarte multhappy(serios!)
Sper ca te-am ajutat!

| DiDi a răspuns:

Http://www.fisierulmeu.ro

Sau direct de pe youtube, in format mp3, de pe:
http://www.video2mp3.net

Bafta!:)

| Denisaa a răspuns:

Ai putea direct de pe Youtube cu Free Youtube downloader!

Il poti descarca de aici :

http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-Download.htm

Descarci programul, il instalezi si de acolo te descurci:)

Sper ca am fost de ajutor...

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Www.fisierulmeu.ro
asta e cel mai bun, dupa parerea mea:)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cunosc situl este bestlzone din ce stiu eu fiind ca eu de acolo descarc dar cate o data unele nu melodi nu merg sau nu sunt inca acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.topinweb.com