| bettybetutza a întrebat:

Daca iti place de un baiat si vrei sa stii daca si el te place.Cum faci?

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu imi dau seama destul de usor dupa comportamentul lui fata de mine.winkingDaca zambeste cand e in preajma mea, daca ma invita pe undeva, daca face glume...mai multe chiestiwinking

| ing. a răspuns:

Simplu. Ii spui sincer si deschis sentimentele tale, si il intrebi daca ti le impartaseste.happy. Sau, fara sa fii prea insistenta, priveste`l, zambeste`i, vorbeste cu el.Incearca sa gasesti subiecte de discutie care il distreaza si ii plac. Daca el iti raspunde, tot cu un zambet si un interes deosebit si daca se baga el singur in vorba cu tine, e destul de clar ca ii placi.
Comunicarea e cea mai importanta. Pupicikiss

| omul89 a răspuns:

E pai e simplu apropiete de el si vezi cum reactioneaza daca de fiecare data te priveste in ochi cind iti vorbeste sau daca iti zimbeste mereu cind te vede oricum ai sa vezi niste chesti ciudate.

| tania13 a răspuns:

Daca esti curajoasa al intrebi in fata daca te place...si eu asta am facut...nu e nimic rau cum zic alti ca baiatul trebuie sa faca primul pas.

| h4ckzor3_8804 a răspuns:

Dupa temperament... cum se comporta cu tine tongue
eu sunt baiat dar sincer ma prind dupa privire daca o fata e interesata sau nu ^^ ( in ultimu timp s-au cam rarit ) rolling on the floor)