| aplyseby1994 a întrebat:

Daca ma puteti ajuta cu asta sunteti tari. As dori si eu instrumentale... dar nu oricefel de instrumentale. Vreau instrumentale de melodii house si electro...adica fara voce; doar ritmul.

Un exemplu ari fi asta:
http://www.youtube.com/watch?v=0I-FZkr39uo
uitati-va de la secunda 0.45 in colo; chiar daca are putina voce la inceput vreau sa imi dati exemplu de cat mai multe melodii din alea, ritmuri adica.
Nu conteaza ce fel de melodie e. De preferat melodii de club. Cum se asculta in Belagio in Bucuresti si in cluburile astea mai mari. Poate sa fie si muzica comerciala, dar de preferat nu.

Sunteti cei mai tari daca imi dati ce imi trebuie:D Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Helpeeer a răspuns:

Poti sa iti iei chitara...de la carrefour(electrica si simpla) tobe, tot de la carrefour.

| aplyseby1994 explică:

Eu ma refeream la piese...melodii adicalaughing n am tr cu chitara etc...