| Cris02 a întrebat:

Daca vreau sa merg la concertul Iuliana Beregoi Arenele Romane pe 8 iulie "SUMMER PARTY" sa iau bilet Meet and Greet (fac poza cu ea și îmi dă cadou poster cu autograf) o sa mi le dea la sfârșitul concertului sau la început (vin mai devreme)? Întrebarea e când se intra pentru autograf+poster și poza?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa intrebi organizatorul evenimentului. "Meet and greet" se planifica, ca regula, dupa concert, dar unii artisti o fac si inainte de spectacol. Desi ar trebui ca inainte de interpretare sa se pregateasca pentru eveniment. Durata intalnirii cu fanii tine strict de artist, in functie de disponibilitatea sa.