| Abracadabra_9959 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva melodii noi house, rock happy

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

Păi. Melodii house: Jennifer Lopez - On the floor
Kamelia - Come again
Marco V - Contour (David Amo, Julio Navas Remix)
September - Mikrofonkat (Mick Kastenholt & Andrew Dee Remix)
DJ BIGICE & OUTFFIT - Saxo Del Luna
DJ NICK & MISS MEWY - I Wanna
Şi rock/metal:
Motorhead - Sweet Revenge
Megadeth - Last Rites/Loved To Death
Black Sabbath - The Writ
Slayer - Payback
Sepultura - Stronger Than Hate
Kreator - Betrayer
Sper că o să-ţi placă. Baftă!

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Hmmm...ai combinat cuvantul house cu genul muzical rock?

Fatal error! Shutdown of the system.Virus!

| itscloudyoutside a răspuns:

@иeмaиנa - Si eu am avut parte de acelasi soc.

| Mihaita23 a răspuns:

Pai scrie pe youtube : americandream, apologize, pokerface, music makes me free, puya vip, undeva in balcani, bumpy ride, inna hot. Sunt preferatele mele. A da, nu uita de Candy shop. Si asta e tare.winking nu sunt rook si nici noi dar sunt tariwinking.

| Abracadabra_9959 explică:

@ иeмaиנa si XxAnnaVelvetXx: eu am spus ca vreau cateva melodii : house, si cateva ROCK! nu le-am amestecatoh go on daca nu intelegeti, nu mai comentati big grin [ adica, nu mai spuneti nimic! nu mai rasp la intrebarile melewinking] bye happy!