| mykymykyutza a întrebat:

Dati-mi si mie toate melodiile ascultate de adolescenti in ziua de astazi?

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Fiecare asculta ceva diferit, asta inseamna ca in total sunt cateva miliarde de melodii, nu crezi?

| Mao a răspuns:

Nu toţi adolescenţii ascultă acelaşi gen de muzică. Unii preferă house, alţii hip hop, dance, rock, alternative. Depinde de plăcerile fiecăruia. Nu poţi generaliza la capitolul muzică.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ce intrebare de c***t.Sunt mai multe categorii de adolescenti, fiecare avand gusturi diferite.