| DaNuTzzu_2991 a întrebat:

Dati-mi si mie un link cu un tutorial beatbox in romana sau engleza (in romana e inposibil) mersi...:X

Răspuns Câştigător
| sp33d a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-u24PeJsQzI&feature=related sper sa te ajute acest tutorial. Pe mine m-a ajutat mult.

2 răspunsuri:
| DaNuTzzu_2991 explică:

Ms happy mai multe?

| sp33d a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-u24PeJsQzI&feature=related acesta sper sa te ajute. E tutorial facut de sophia, pe mine m-a ajutat mult si am invat niste sunete. Sper ca te-am ajutat la revedere:X