| PitiqaaaxD a întrebat:

De cand pe fisierulmeu.ro nu mai poti descarca decat 3 piese pe zi`. Pierd timpul pe Google laughing

Un site pentru download muzica gratuit`?big grin

Răspuns Câştigător
| st3phani3 a răspuns:

Http://www.tubeminator.com/

E foarte simplu de utilizat:D
pui link-ul videoclipuluide pe youtube acolo unde iti arata ei, apoi dai start.Astepti sa se faca 100%. apoi apesi acolo unde zice "click here to go to stage 2". apoi vei avea in partea de sus mai multe variante de transformare:AVI, 3GP, MOV, MP4, FLV SI MP3. Daca vrei poiti alege pe oricare, dar trebuie s alegi MP3.
sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Scrie numele melodiei pe google si la sfarsit fileshare :P http://www.fileshare.ro/ e site-ul

| ivi21 a răspuns:

Intri pe google si scrii "4 shared"
foarte bun site-ul de acolo downloadez si eu
succes

| st3phani3 a răspuns:

Si mie mi se intamlpa la fel... dar am descoperit un program"Tubeminator" cu care pot sa iau pisele de pe youtube, si asa nu ma mai enervez deloc

| st3phani3 a răspuns:

Heibatting eyelashes mersi pentru fundita, sper ca ai reusit cu tubeminator-ul.

| madaaxD a răspuns:

Incearca video2mp3.iei link'u de la youtube si ii dai paste in video2mp3. dar daca ai mozila firefox nu merebig grin incerci cu internet explorer. daca ai altceva cred ca merge cu opera merge ca eu am avut opera si mergea.happy