| Alee_9909 a întrebat:

De cateva zile caut pe net o partitura sau un tutorial pentru pian al melodiei zece-florin chilian.Ma poate ajuta cineva? Dau funda. Si daca mai stiti site-uir de partituri contactati-ma la id de mess alexa_maddy sau lasati-l pe al vostru aici.MSSSS

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partitura la melodia Zece de Florin Chilian o am eu plus multe altele. Cele mai multe clasice.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bordeianuadi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi... da mel a lu dj aligator-close to you ai partitura sau macar un tutorialdak da...alex_aly324 plizz

Răspuns utilizator avertizat
| Vilcu_Dan_1997 a răspuns:

O am ieu