| EnZoR123NeXuS a întrebat:

De ce Majoritatea Adolescentilor sunt Fani Florin Salam? Si nu sunt fani de exemplu IRINA LOGHIN sau FUEGO?

4 răspunsuri:
| MinionDodo a răspuns:

Daca unul isi bate joc de cineva, toti ceilalti se iau dupa el... Unul a comentat de Fuego si acum toata lumea se crede interesanta si isi bate joc. Ce oameni...--"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce scrii tu "adolescenţi", "fani" şi "majoritatea" cu literă mare la început?

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Pentru ca este o ''fita'' handicapata de moment. straight face oricum Florin Salam. e cantaret?:O unde dq mai e si asta la ghena? nu mi se pare muzica maneaua..si adolescentii nu asculta Irina Loghin etc. pentru ca ei cred ca daca asculti asa ceva esti un ''ciudat'' straight face ca nu mai esti pe vremea lu' strabunica, in fine. chestii de moment inutile oh go on

| alxp a răspuns:

Partea cu Florin Salam e din cauza anturajului stii? E de ajuns ca cel mai popular sa asculte si sa para cool ca imediat se iau si restul dupa el, pentru ca de, vor atentie si vor sa se simta mai importanti si vor sa fie acceptati de cei din acel grup. Eu personal nu ma iau dupa nimeni cand vine vorba de muzica pe care o ascult sau de gusturile mele. De ce sa ascult daca nu imi place?
Partea cu Irina Loghin sau Fuego? Nu o fac pentru ca ei canta muzica populara, iar muzica populara e ascultata, in general, de batrani si daca cineva de 15 ani, de exemplu, ar asculta, ar parea un ciudat