| pufuletzandreea a întrebat:

De ce nu mai pot descarca muzica de pe trilulilu prin programu get media?

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Incearca programul trilulilu downloader ca sa downloadezi muzica de pe site.Eu il folosesc si e mult mai bun decat get media,mai simplu.

Sau,daca preferi sa gasesti mai multa muzica, poti downloada de pe YT, prin intermediul site-ului www.listentoyoutube.com.Bagi linkul video-ului pe care vrei sa il descarci in casuta, iar programul ti-l converteste in audio pentru downloadat.Pace!

| Chu a răspuns:

Buna.nici eu numai pot descarca dp getmedia dar acum iau cu trilulilu downloader uite aici http://www.trilulilu-download.com/ si dai jos la Folositi ultimul Trilulilu-Downloader v8.0 il descarci e posibil sa iti apara o eroare la inceput dar mie mi.a mers f bine
sper ca te.am ajutat
Bafta!:-h