| PanteraNeagra1999 a întrebat:

De ce nu pot posta un clip pe facebook::?
cand dau "distribuie" imi da o eroare

3 răspunsuri:
| asy a răspuns:

Poate este din cauza semnalului de internet. Dacă nici asa nu merge dă reîncărcare paginei respective sau chiar restart calculatorului.

| lpavel a răspuns:

Poti posta : copii link-ul si paste! iar daca pana acum asa ai facut atunci, direct de pe youtube dai clic pe : Distribuie (asta numai daca ai cont pe youtube), apare iconita de facebook, clic pe ea si ditribuie... Succes!

| Trakker a răspuns:

pe facebook nu poti posta videoclipuri, doar poze sau muzica