| SEAL a întrebat:

De ce toti manelistii asculta pe langa manele si muzica house si club?

11 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Gusturile nu se discuta happy

| lowfive a răspuns:

Pentru ca muzica house e cam la fel de idioata ca manelele, probabil

| Sofffie a răspuns:

Nu sunt manelista, nu am de unde sa stiulaughing

| Crisyy a răspuns:

Tu ce muzica asculti? Gusturile nu se discuta!

| SEAL explică:

Nu e vorba de gust e vorba de mentalitea de parvenit ce o adopta toti milogii crezandu-se smrcheri daca au o dacie si un telefon cu mp3, dar pe care ii poti cumpara doar cu un pachet de carpati. PS Imi e scarba de ei si de cei care ne conduc ca sunt alesi de ei

| RiRihXd a răspuns:

Ca sa fara mai interesanti.OMG, mi-ai adus aminte de un bancbig grin
Stii cum asculta o blonda muzica house?
Isi lipeste ureche de casa si asteapta sa inceapa muzicalaughing.

| RiRihXd a răspuns:

Ca sa para, scuzebig grin.

| csdeaglecs a răspuns:

Pentru ca sunt si ei ca orice om ...hotaraste cineva ce muzica sa asculte? si mie imi plac cateva manele, in afara de asta ascult si celelalte genuri de muzica happy daca le place o muzica dintr-un gen respectiv trebuie sa ii critici? deci nu mai acuza ca asculta manele si muzica house si club pentru ca fiecare face ce vrea

| Paywa a răspuns:

Nu stiu. Probabil exista o asemanare intre manele si muzica house.

| mikEwiLLa a răspuns:

Ti-ai raspunde dar cred ca ma baneaza astia pe viata daca ti-as da adevaratl motiv.
Manelistii de obicei ( din ce auzeam prin clasa) nu ascultau muzica de club adevarata ( minimal, progressiv, techno) ci "manele-house" ( comeriale gen Inna, pe altineva nu mai stiu).

| ELLSSA a răspuns:

Pentru ca nu sunt manelisti!