| nosferatu a întrebat:

De la ce piesa este negativul de la nane - nu mai e la fel. stie cineva?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

"Dragalasica" daca nu stii cine e nane.nu vorbi aiurea.este un cantaret foarte bun.si are niste melodii foarte super... dar daca tu asculti numai de alde guta.si salam.si parizer eu nu am ce sa iti facwinkingimi pare rau dar nu stiu care este negativul. oricum e super asa pus pe melodiewinkingfoarte multa lume cauta negativul si nu prea stie alu cine e.sory.as fi vrut sa te ajut

19 răspunsuri:
| valy a răspuns:

@silver daca nu stii despre ce vorbesti stai tata acasawinking

| alecs871 a răspuns:

Are peste 100 de melodii impartite in 5 albume si 3 melodii care nu sunt pe niciun album, si eu nu cunosc decat negativul a doua melodii :D, si alea sunt Ai un om, si Pur romanesc :D, asta, Nu mai e la fel nu stiu, oricum e marfa negativul, e lent, ti se duce la suflet. Melodia asta este pentru Andreescu Iulian Stelian, si mai are o melodie dedicata lui, In paradis se numeste http://www.youtube.com/watch?v=YYBFqVM7YxU si e frumoasa si asta. :)

@silver19 isi face reclama pe spatele lui Puya? Ai ascultat si tu melodiilei lui Nane? Ai ascultat cat il ia la misto pe puya? Daca isi facea reclama pe spatele lui... nu ar fi zis decat de bine de el.

| silver19 a răspuns:

Nane este unu de-si face reclama pe spatele lu puya, si se crede si el un rapper important ascultat de cei mai multi care au pana-n 15 ani.

| silver19 a răspuns:

@alecs871, da isi face reclama pe spatele lui, il ataca in special, e si asta un mod de a se face cunoscut.Am ascultat cateva melodii si nu-mi place, sunt altii care canta mult mai bine ca el si merita ascultati, parerea mea.De exemplu Spike.

| silver19 a răspuns:

Vally, si ma rog de ce? ca l-am atacat pe megacunoscutul nane? praff bahoi 2! il chinuie talentu si atat.Imi place ca toti copilasii astia din ziua de azi cu sapca intoarsa asculta nane happy jmecherie ce mai.

| dragalasica a răspuns:

Cine dracu este acest nane! 1

| nosferatu explică:

Nu m-ai inteles. nane - nu mai e la fel. de la ce piesa este negativul ala cum se cheama piesa daca imi zice cineva vi-l trimit si voua mai am negative de la piesele lui.

| nosferatu explică:

Bai voi imi raspunde-ti sau va certati pe aici?

| nosferatu explică:

Vally daca vrei iti dau negativele de la definitia unui mixtape, ca o stea, eu si tu, mai multe,

| uzzi92 a răspuns:

El spune ca le ia de pe net. Sunt seituri cu negative.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor daca nane ar avea bani, cum spun cativa pusti nu ar mai canta, sau daca ar canta in continuare cred ca ar avea un studio normal, nu un studio facut din camera lui.nu credeti? am 16 ani...de cand m-am nascut pana la 8 ani am stat in orsova si stiu cum se traieste.nici nu va puteti imagina cum traieste o familie de 5 persoane cu 1100 lei pe luna.nu trebuie doar mancare si apa.ganditi si voi putin inainte sa vorbiti si mai documentativa unii dintre voi.respect nane si R. I. P Andreescu Iulian Stelian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are cine va o poza cu andreescu ilian stelian cel de care vorbeste nane?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.fanclubnane.tk FanClub NANE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nane il face pe puya pentru ca e vai de el si puya asta imi plac unele melodi deale lui puya dar acum sia facut niste melodi care sunt varzva sad NANE E LA PUTERE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baieti eu ascult nane.NU nu este bogat...Si nu nu canta pentru bani... O spune si in melodi."Decat sa fac muzica pentru o punga de sticsuri "(referinduse la bani). In schimb puya spune in toate melodiile despre bani.Nam bani de la tata ectDaca vrunu vrea mai spuneti-mi si mie meolodi catre andreescu iulian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma daca sunteti asa ce "bazati" dati o fuga pana in Orsova ce dq nu e Rihanna sa platesti sa vb cu el... e om ce dqhappy ciaw wave A. I. S.-R. I. P.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, doamne ajuta.ne! bai parca sunteti toti da-ti dracu! scuze nosferatule nu am nici un rasp pentru tine cu toate ca a trecut ceva timp de la intrebarehee hee dar ma uitam la comm-urile de mai jos si m-am cam speriat! parca ati innebunit cu totii fratioare! nane e si el cunoscut de apropae toata lumea nu neaparat de "copchii" de 15-16 ani, haideti fratiilor sa ne laudam si noi cu muzica noastra romaneasca, ce tot atatea critici si dispret? daca nu va plac va rog nu asculati si daca ascultati mai bine pastrati-va parerile pentru voi astia anti-hip-hop si restul! eu ascult orice gen de piese pana acum nu m-am plans de nici una chiar si manele, fratilor in loc sa ganditi cu capu ala de jos, folositi-l pe ala de sus straight face ***! respect nane happy si inca ceva nu zic din rautate dar. [cine are poza de avatar cu Miley Cyrus de unde dracu sa auda de nane? laughing)) si alte fetite sau baietei care abia au pus mana pentru prima data in viata lor pe un mouse.] "muzica buna se intelege doar daca vrei."

| secretoasa a răspuns:

Cine-i nane?

| Johnny_5028 a răspuns:

Frate daca vrei negative deale lui nane... cereile;) crede-ma ca s-ar putea sa-ti dea... sau sa-ti dea un link:-? http://www.facebook.com/NaneSud pentru cei care nu stiu cum pot vorbi cu nane:d si nu mai criticati fara sa ascultati macar 10 piese deale lui nane;) si printre cele care ar trebui sa le asculte toti care-l critica;) Nane-Daca Aveam