| mirstp a întrebat:

De la ce vârsta pot intra la heaven (Timisoara)? S-a anunțat un concert 4226 si as vrea sa merg, dar nu găsesc limita de vârsta nicăieri. Va rog răspundeți daca știți.

1 răspuns:
| Talpai_Szilvia_1998 a răspuns:

Hello, nu am mers doar odată la heaven pentru. cv concert organizat de facultate dar cred că poți să mergi dacă ai 14-16 ani.
Eventual întreabă de la cine ei biletul (mai ales dacă iei de la locație direct) sau sună la nr. de rezervări și poate iți pot răspunde ei.

Site: https://heaventimisoara.ro/contact/
Nr. tel.: 0755 042 845
Adresă locație: Strada Ripensia, Nr. 40, Timișoara

Dacă reușești să mergi, Have fun!