| anonim_4396 a întrebat:

De obicei nu pun intrebari de genul dar sunt curios daca va place negativul urmator si ce parere aveti despre el... lasati si sugestii daca aveti bunavointa si timpul necesar:
http://www.youtube.com/watch?v=oYmbKBRLDjA

1 răspuns:
| NimeniAlta a răspuns:

Are un inceput foarte frumos... dar pe parcurs.mai exact cand incep "gloantele" alea devine stresant (cel putin pentru mine), pentru ca are aceeasi linie melodica pana la sfarsit. Cam asta-i parerea meabig grin Numai binehappy