| Missperfect a întrebat:

De pe ce site-uri pot dowloanda muzica{nu manele si populara}funda

Răspuns Câştigător
| andre3ea_1248 a răspuns:

Iti recomand cu placere site-ul de pe care downloadez si eu:fisierulmeu.ro; este un site foarte bun.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Uite cum fac eu ! ...merg pe youtube si cand gasesc o melodie care imi place o downloadez cu free youtube to mp3 converter ! .tr doar sa copiezi linku !
http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm

| ταξιδιώτης a răspuns:

De pe youtube cu downloadhelper un supliment mozilla gratuit

| bibicu0552 a răspuns:

Listen to yutube (direct cu linkul de pe youtube)