| frumusikasuper1000322 a întrebat:

De unde copy versuri muzica?

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai ce versuri vrei?
Scrie pe google numele si cel care o cand minus versuri uite asa:
adda-prietenie adevarata-versuri si o sa iti dea...scrii numele oricarei melodii si va fi la fel, ii casesti versurile... apoi clik dreapta pe versul dorit->copy-->si paste pe zona unde vrei sa pui versulhappy
sper ca te-am ajutat
Funda?big grin plss

6 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy eu cele mai multe le gasesc pe versuri.ro. sau la unele piese care nu le gasesc acolo scriu pe google numele piesei si apoi lyricshappy

| DydyEmma a răspuns:

De pe site-ul www.versuri.com

| IOANAio9 a răspuns:

Dupa google, dupa Versuri.ro :d

| Kaliiii a răspuns:

De pe versuri.ro este cel mai bun site de versuri (Funda?:*:*:*:*:*:*:*)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.versuri.ro/

vezi in dreapta ca este un patratel in care scrii acolo ce melosie vrei sa cauti;)

| GraFiTo a răspuns:

De pe versuri.ro