| suddent a întrebat:

De unde pot descarca listen.pls pentru ProFm?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Top 20 Vibe FM (20 Vibes) - 16 Ianuarie 2011
http://fisierulmeu.ro/......s-rar.html
Poate iti este bun asta!

| Baton a răspuns:

Intotdeauna cand ai nevoie sa asculti un radio din Romania cauta pe google
pentru profm scrii pe google pro fm
sau kiss fm sau alte radiouri care vrei sa le asculti.
google iti va da paginile lor oficiale. intrii si cauti link. urile sau butoanele care te indeamna sa asculti online sau in winamp.
nu e greu...
o seara buna!

| Rafa_1647 a răspuns:

"digicron" am intrat si eu pe www.profm.ro si au varianta doar pentru ascultare live direct de la ei pe pagina.
Cel putin eu nu am gasit pentru Winamp.
Dupa cum pare raspunsul tau pare sa fi sigur ca este pe pagina lor si varianta pentru winamp asa ca te rugam sa ne lasi linkul unde gasim acel link pentru winamp.