| EmiliaSd88 a întrebat:

De unde pot downloada melodia Andreei Balan-de ce nu pleci?, pentru ca nu o gasesc nicaieri intreaga, dau funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| AdelaAde7 a răspuns:

Nu ti-am explicat, dai click pe link-ul pe care ti l-am dat apoi intri pe youtube dai copy la link-ul piesei si apoi paste la link-ul pe care ti l-am dat si dai convert video si download. Sper ca ai inteles :*

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

O poti descarca direct de pe youtube.
http://www.listentoyoutube.com/index.php

| AdelaAde7 a răspuns:

Http://www.youtube-mp3.org/ de aici. Sper ca te-am ajutat. :*