| Alina_5432 a întrebat:

De unde pot downloada videoclipuri?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| StubblyTooth a răspuns:

Intra aici si descarca asta http://www.speedbit.com/video/ poti descarca orice video de pe orice site. itra acolo si iti explica mai bine. eu il am si descar orice videoclip vreau

| ταξιδιώτης a răspuns:

Cu downloadhelper supliment firefox de oriunde doresti, youtube...

| Mellie00 a răspuns:

Dai pe youtube si cauti melodia care vrei s-o descarci, apoi ii copiezi adresa. Apoi dai pe google si scrii YOUTUBE 2 MP3 si dai pe al doilea rezultat. Dai paste si download, se converteaza si dup-aia dai pe download mp3, apoi din nou download mp3 si gata. Funda?

| 7lucian8 a răspuns:

De pe you tube.eu de aici, cu programul FVD SUITE