| Anablondyi a întrebat:

De unde pot lua partituri pentru melodii la pian dar pe care le vreau eu, exista vreun site pe care sa pun o melodie si sa-mi arate tutorialul saur partituri le acelei melodii? adica as vrea sa cer o melodie sa ii arate tutorialul sau sa imi dea partituri big grinbig grin funda va rog ajutati-maacrying

Răspuns Câştigător
| SonyC a răspuns:

Am iop o pagina care ma ajutat si pe mine enorm sa invat sa cant la pian ...sigurul lucru negativ este ca nu exista DO re mi fa sol la si DO ci sunt notele din engleza precum a b c d f g a h

http://classpiano.com/

1 răspuns: