| Zoz a întrebat:

De unde pot sa fac rost de un amplificator mic pentru chitara electrica si cam cat ar costa amplificatorul?

3 răspunsuri:
| MariusFurduescu a răspuns:

Buna incearca pe www.guitar-shop.ro sau www.mcmusic.ro. Recomandarea mea este sa mergi sa probezi amplificatoarele in magazin pentru ca difera foarte mult sunetul intre diferitele marci sau serii de amplificatoare. Mult spor, Marius Furduescu www.the-guitar.ro

| MariusFurduescu a răspuns:

Buna incearca pe www.guitar-shop.ro sau www.mcmusic.ro. Recomandarea mea este sa mergi sa probezi amplificatoarele in magazin pentru ca difera foarte mult sunetul intre diferitele marci sau serii de amplificatoare. Mult spor, Marius Furduescu www.the-guitar.ro

| totmike a răspuns:

Poti gasi in magazine specializate sau de pe internet.am un fender frontman 15 G micut(daca vrei cauta pe google images sa vezi cum arata).l-am luat cu 300-400 maxim 500 lei.si ii bun.ii usor de folosit usor de carat dupa tine, mic si bun.