| bella_7216 a întrebat:

De unde sa descarc videoclipuri pentru telefon?

4 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Http://zedge.net iti faci cont sus in coltul din dreapta selectezi telefonul.pe findul rosu dai pe download si sub download dai pe Videos si acolo ai de toata. Bafta :-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D cine poate sa puna un link de unde pot sa descarc videoclipuri pentru telefon de la cantareti cum a zis bella

| Phineas a răspuns:

Intra pe zedge acolo gasesti si videoclipuri si ringtonuri si wallperre si theme ce vrei.Toate sunt pentru telefoane.

| bella_7216 explică:

Site. ul asta nu ma ajuta...eu vreau videoclipuri de la cantareti(spre ex delyno-private love sau akcent-my passion)