| greenmoon a întrebat:

Deci acum s-a terminat un film de pe ...TVR1, numit,,Vise distruse", in care juca si Stephen McCole... iar, la sfarsitul filmului, in prezentarea actorilor si celorlalte lucruri, era pusa pe fundal o melodie in care se canta la chitara si cuprindea ceva cu,, i'm fallin"'! stiti cumva din intamplare la ce melodie ma refer? sad va rog, spuneti-mi! mersi

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Astea sunt toate melodiile din film http://www.allmusic.com/album/the-acid-house-mw0000244573

N-am reusit s-o gasesc da' sigur e acolo, asculta-le pe fiecare si o s-o gasesti.